+38 (057) 783-75-73
+38 (044) 537-56-93
+7 (4722) 572-070

Оборудование для животноводства

ИнтерАгро 2014

10 ювілейна міжнародна виставка рентабельного високоефективного сільського господарства «ІнтерАГРО», яка пройшла з 28 по 31 жовтня 2014 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2Б), вкотре підтвердила свій статус головної виставкової події для фахівців сільськогосподарської галузі України. Організатор виставки – компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок». За підтримки: Міністерства аграрної політики та продовольства України, уряду Франції та Німецької асоціації виробників сільськогосподарської техніки VDMA, Української Аграрної Конфедерації та Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».
Учасники виставки – провідні виробники сільськогосподарської техніки та обладнання. В роботі виставки взяли участь 294 компанії з 13 країн світу: Австрії, Аргентини, Іспанії, Нідерландів, Німеччини, Росії, Чехії, Тайваню, Туреччини, України, Франції, Швейцарії та Швеції. Приємно зауважити, що традиційно масштабною є міжнародна складова заходу. У виставці взяли участь 48 зарубіжних компаній, що становить близько 20% від загальної кількості учасників виставки.
Учасники представили найкращі зразки продукції та передові технології для агропромислового комплексу, серед яких сільськогосподарська техніка, обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання і технології для рослинництва, агрохімія. Професійна аудиторія відвідувачів виставки склала 15 000 чоловік, серед яких переважна кількість - керівники та фахівці вищої ланки сільськогосподарських підприємств України та 24 зарубіжних країн.
Національною експозицією була представлена Франція, колективною – Німеччина.
Загальна виставкова площа склала 27 000 кв.м.

В качестве новинки ООО "Металлпласт" был представлен "молочный робот" собственного производства

Перезвоните мне

Обратная связь