+38 (057) 783-75-73
+38 (044) 537-56-93
+7 (4722) 572-070

Оборудование для животноводства

ИнтерАгро 2016

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія. В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

У 2016 році виставка ІнтерАГРО вкотре підтвердила свої лідируючі позиції серед агропромислових виставок України та країн СНД.
У роботі виставки взяли участь 346 компанй,
в тому числі 61 іноземна з 19 країн;
національними експозиціями були представлені Франція, Німеччини ті Ізраїлю
загальна площа виставки склала більше 30 000 кв. м; виставку відвідали 18 224 фахівця з України і країн зарубіжжя.

ИнтерАгро 2015

З 27 по 29 жовтня 2015 р. у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2-б) відбулась міжнародна виставка  іноваційного агровиробництва та комплексного розвитку аграрного бізнесу «ІнтерАГРО Комплекс 2015».

Учасники виставки:

 • загальна кількість – 341 (в тому числі 50 іноземних)
 • учасники конференцій – понад 2 500 чоловік
 • 11 країн-учасниць:
  Аргентина, Іспанія, Італія, Німеччина, Польща, Сербія, США,                    Туреччина,      Угорщина, Україна, Франція.

У програмі виставки:

 • науково-практичні конференції – 5;
 • міжнародний форум – 1
 • презентації - 3;
 • майстер-класи – 3;
 • семінари – 9;
 • панельна дискусія – 1

Відвідувачі:

 • Офіційно зареєстровані 13 400 відвідувачів
 • Кількість візитів відвідувачів – 14 200.

Географія відвідувачів:

Австрія, Бельгія, Білорусь, Болгарія, Данія, Італія, Канада, Киргизстан, Китай, Латвія, Литва, Молдова, Німеччина, Польща, Росія, Словаччина, США, Туреччина, Угорщина, Україна, Франція, Швейцарія.

ИнтерАгро 2014

10 ювілейна міжнародна виставка рентабельного високоефективного сільського господарства «ІнтерАГРО», яка пройшла з 28 по 31 жовтня 2014 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2Б), вкотре підтвердила свій статус головної виставкової події для фахівців сільськогосподарської галузі України. Організатор виставки – компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок». За підтримки: Міністерства аграрної політики та продовольства України, уряду Франції та Німецької асоціації виробників сільськогосподарської техніки VDMA, Української Аграрної Конфедерації та Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».
Учасники виставки – провідні виробники сільськогосподарської техніки та обладнання. В роботі виставки взяли участь 294 компанії з 13 країн світу: Австрії, Аргентини, Іспанії, Нідерландів, Німеччини, Росії, Чехії, Тайваню, Туреччини, України, Франції, Швейцарії та Швеції. Приємно зауважити, що традиційно масштабною є міжнародна складова заходу. У виставці взяли участь 48 зарубіжних компаній, що становить близько 20% від загальної кількості учасників виставки.
Учасники представили найкращі зразки продукції та передові технології для агропромислового комплексу, серед яких сільськогосподарська техніка, обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання і технології для рослинництва, агрохімія. Професійна аудиторія відвідувачів виставки склала 15 000 чоловік, серед яких переважна кількість - керівники та фахівці вищої ланки сільськогосподарських підприємств України та 24 зарубіжних країн.
Національною експозицією була представлена Франція, колективною – Німеччина.
Загальна виставкова площа склала 27 000 кв.м.

В качестве новинки ООО "Металлпласт" был представлен "молочный робот" собственного производства

Перезвоните мне

Обратная связь